Giętarki dekarskie

Giętarki dekarskie i bogate spektrum najwyższej klasy maszyn blacharskich to podstawowe elementy oferty firmy P.P.H.U „Prod-Masz”. W produkcji tego rodzaju urządzeń specjalizujemy się od wielu lat, dlatego wiedza oraz doświadczenie, jakie posiadamy w tym zakresie, są naprawdę imponujące. Wykwalifikowany personel jest gotowy spełnić najwyższe oczekiwania Klientów bez względu na rodzaj zamawianego produktu czy usługi. Nasze zaginarki, giętarki dekarskie, jak i pozostała część asortymentu, to najwyższa jakość wykonania i użytych komponentów. Wszystkie nasze urządzenia są trwałe, wytrzymałe i niezwykle efektywne, dlatego znajdują uznanie wśród Odbiorców.

Profesjonalne giętarki dekarskie

Oferowane przez nas giętarki dekarskie „Prod-Masz” są nieocenione przy produkcji seryjnej. Urządzenia te doskonale sprawdzają się podczas wykonywania skomplikowanych gięć w różnych płaszczyznach i wówczas, gdy trzeba uzyskać zaplanowane odkształcenia i detale. Nasze giętarki dekarskie są precyzyjne, niezawodne i wytrzymałe. Produkcja i dystrybucja najwyższej klasy urządzeń blacharskich, takich jak giętarki, nie stanowi jedynego pola naszej działalności W gestii „Prod-Masz” leży również fachowe doradztwo techniczne i technologiczne, a nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych maszyn.

Giętarki dekarskie od Prod-Masz

Wśród urządzeń powstających w naszym zakładzie są takie, które znajdą swoje zastosowanie przy mniejszych inwestycja i na placach budów. Jednym z nich jest giętarka ręczna o nowocześnie skonstruowanym mechanizmie zgniatania i cięcia. Umożliwia w ten sposób wykorzystanie przyłożonej siły bez nadmiernego obciążania obsługujących ją osób. Dla zakładów i warsztatów blacharskich wspaniałym wyborem jest giętarka do blachy wykorzystująca napęd hydrauliczny. Świetnie spisuje się przy masowych produkcjach i wszędzie tam, gdzie liczy się najwyższa precyzja i ciągłe wykonywanie pracy bez przestojów.

Wyróżnia nas najwyższa jakość oferowanych produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań, by terminy dostaw były zawsze jak najkrótsze, doceniamy również stałych Klientów, którym proponujemy preferencyjne warunki zakupu. Warto zaufać firmie z bagażem wiedzy, doświadczenia i technologicznymi możliwościami do udoskonalania swojej oferty. Dodatkowym atutem jest szerokie grono usatysfakcjonowanych Klientów.