Zaginarka dekarska

Oferowana przez „Prod-Masz” zaginarka dekarska to jeden z wariantów maszyn blacharskich, które od lat wchodzą w zakres produkcji firmy P.P.H.U „Prod-Masz”. W naszym asortymencie znajdą Państwo ponadto: nożyce krążkowe, zwijarki, żłobiarki, czy dogniatarki. Niezależnie od rodzaju urządzenia, wszystkie mają jedną cechę wspólną, którą jest najwyższa jakość. Nasze zaginarki dekarskie to przede wszystkim wysokogatunkowe komponenty, które obrabiamy za pomocą sprawdzonych i jednocześnie nowoczesnych procesów technologicznych. Dzięki temu zaginarka dekarska „Prod-Masz” jest urządzeniem niezwykle trwałym, wytrzymałym i funkcjonalnym.

Profesjonalna zaginarka dekarska

P.P.H.U. „Prod-Masz” to producent zaginarek do blachy rozpoznawalny na obszarze całej Polski. Swoje maszyny i urządzenia wykonujemy z najwyższą dbałością o dokładność i stale udoskonalamy proces technologiczny. Przy współpracy z wysoce wykwalifikowanymi pracownikami oferowane przez nas rozwiązania stają się coraz bardziej profesjonalne i niezawodne. Dzięki temu Klienci otrzymują gotowy zestaw przygotowany do wymagających prac na budowach czy w warsztatach blacharskich. Zaawansowana zaginarka do blachy spotyka się z uznaniem u Inwestorów i wykonywania pracy w sposób bardziej profesjonalny, co przyczynia się do zwiększenia liczby Kontrahentów.

Zaginarka dekarska – serwis

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o zaginarki ręczne i dekarskie, a także bogatą gamę usług w postaci fachowego doradztwa technicznego i technologicznego, uruchomienia oraz montaż maszyn i urządzeń, remonty, naprawy i modernizacje parków maszynowych, czy wykonywanie szczegółowych raportów z pracy maszyn. Nasza zaginarka dekarska, podobnie jak pozostała część asortymentu podlega profesjonalnemu serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu.

Jesteśmy firmą, która ma szeroką wiedzę i wysokie kompetencje, dysponując przy tym dużym doświadczeniem w produkcji maszyn blacharskich. Z tego względu nasza zaginarka dekarska spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dla stałych Odbiorców przygotowaliśmy preferencyjne formy zakupu. Zapraszamy do współpracy!