Giętarka do blachy

Profesjonalna giętarka do blachy oraz bogaty i kompleksowy asortyment maszyn blacharskich w wielu wariantach, to główne pole produkcji firmy P.P.H.U „Prod-Masz". Na polskim rynku zaistnieliśmy już wiele lat temu, co pozwoliło nam na zdobycie gruntownej wiedzy i szerokiego doświadczenia w zakresie wykonywanych czynności. Wszystkie nasze urządzenia, w tym giętarka do blachy, charakteryzują się trwałą, wytrzymałą i solidną konstrukcją.

Każda giętarka do blachy naszej firmy jest urządzeniem niezwykle precyzyjnym, dlatego zdaje egzamin nawet przy produkcji skomplikowanych, wymagających kilku gięć w różnych płaszczyznach, detali. Do produkcji naszych urządzeń wykorzystujemy najwyższej jakości komponenty, które obrabiamy za pomocą sprawdzonych procesów technologicznych, dlatego wszystkie nasze realizacje dają gwarancję długiej, bezawaryjnej i niezawodnej eksploatacji. Giętarka do blachy, podobnie jak pozostałe maszyny blacharskie zakupione za naszym pośrednictwem, objęta jest profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

"Prod-Masz" to nie tylko wysokiej klasy produkty ale również bogata gama usług związanych bezpośrednio z prowadzoną działalnością. Nasi Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo techniczne i technologiczne, zapewniamy również dostępność materiałów i części eksploatacyjnych. Giętarka do blachy zakupiona za naszym pośrednictwem to gwarancja szybkiego terminu dostawy oraz preferencyjnych warunków dla stałych Klientów.

 
 

ZOBACZ NASZ NAJNOWSZY KATALOG

Dowiedz się więcej o naszej firmie i naszych produktach