Giętarka

Firma P.P.H.U. „Prod-Masz” to wieloletni producent najwyższej klasy maszyn blacharskich. Naszą zróżnicowaną ofertę stanowią między innymi giętarki dekarskie, ręczne i mechaniczne. Działamy w oparciu o wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowników, branżową wiedzę oraz zdobyte doświadczenie, dlatego zarówno nasza giętarka, jak i pozostały asortyment, to urządzenia trwałe, solidne oraz spełniające powierzone im zadania. Stanowią odpowiednie wyposażenie każdego warsztatu blacharskiego, którego celem jest dostarczenie klientom zamawianych elementów w możliwie jak najkrótszym czasie i najwyższej jakości.

Giętarka ręczna Prod-Masz

Nasza giętarka charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem, które może obejmować także produkcję seryjną. Giętarka „Prod-Masz” doskonale sprawdza się w realizacji skomplikowanych detali, między innymi takich, które wymagają kilku gięć w różnych płaszczyznach. Ze względu na gabaryty i możliwości konkretnego urządzenia zaginarka i giętarka mogą być używane do różnego typu prac. Oferujemy produkty umożliwiające wykonywanie zagięć kątowych na krótszych odcinkach materiałów, a także potężne jednostki realizujące skomplikowane gięcie tafli.

Bardzo szerokie spektrum projektowania urządzeń blacharskich najwyższej jakości (do których należy giętarka do blachy) widoczne jest w stale rosnącym zaufaniu naszych Klientów. Ich zadowolenie jest dla nas odpowiednią motywacją do dalszego rozwoju technologicznego i wspierania kadry pracowniczej w podnoszeniu wysokich kwalifikacji. W ten sposób uzyskujemy produkt o niewygórowanej cenie spełniający wszelkie oczekiwania. Stale też unowocześniamy proces technologiczny związany z produkcją giętarki i innych urządzeń, dzięki czemu są one w czołówce najchętniej wybieranych pozycji.

Polecamy nasze produkty, a w celu zapoznania się z szerszą ofertą „Prod – Masz” zapraszamy na główną stronę naszego serwisu. Giętarka oraz pozostałe urządzenia przez nas oferowane to gwarancja trwałości, niezawodności i doskonałych warunków eksploatacji.

Giętarka firmy Prod-Masz
 
 

ZOBACZ NASZ NAJNOWSZY KATALOG

Dowiedz się więcej o naszej firmie i naszych produktach