Giętarka

Firma P.P.H.U. „Prod-Masz” to wieloletni producent najwyższej klasy maszyn blacharskich. Naszą zróżnicowaną ofertę stanowią między innymi giętarki dekarskie, ręczne i mechaniczne. Działamy w oparciu o wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowników, branżową wiedzę oraz zdobyte doświadczenie, dlatego zarówno nasza giętarka, jak i pozostały asortyment, to urządzenia trwałe, solidne oraz spełniające powierzone im zadania. Stanowią odpowiednie wyposażenie każdego warsztatu blacharskiego, którego celem jest dostarczenie klientom zamawianych elementów w możliwie jak najkrótszym czasie i najwyższej jakości.

Giętarka ręczna Prod-Masz

Nasza giętarka ręczna charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem, które może obejmować także produkcję seryjną. Giętarka „Prod-Masz” doskonale sprawdza się w realizacji skomplikowanych detali, między innymi takich, które wymagają kilku gięć w różnych płaszczyznach. Ze względu na gabaryty i możliwości konkretnego urządzenia zaginarka i giętarka mogą być używane do różnego typu prac. Oferujemy produkty umożliwiające wykonywanie zagięć kątowych na krótszych odcinkach materiałów, a także potężne jednostki realizujące skomplikowane gięcie tafli.

Bardzo szerokie spektrum projektowania urządzeń blacharskich najwyższej jakości (do których należy giętarka ręczna do blachy) widoczne jest w stale rosnącym zaufaniu naszych Klientów. Ich zadowolenie jest dla nas odpowiednią motywacją do dalszego rozwoju technologicznego i wspierania kadry pracowniczej w podnoszeniu wysokich kwalifikacji. W ten sposób uzyskujemy produkt o niewygórowanej cenie spełniający wszelkie oczekiwania. Stale też unowocześniamy proces technologiczny związany z produkcją giętarki i innych urządzeń, dzięki czemu są one w czołówce najchętniej wybieranych pozycji.

Giętarka ręczna, czyli gwarancja trwałości i niezawodności

Polecamy nasze produkty, a w celu zapoznania się z szerszą ofertą „Prod – Masz” zapraszamy na główną stronę naszego serwisu. Giętarka ręczna oraz pozostałe urządzenia przez nas oferowane to gwarancja trwałości, niezawodności i doskonałych warunków eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami urządzeń i wyboru tych dopasowanych do potrzeb. Każda z oferowanych maszyn do gięcia blach została zaprojektowana i wykonana zgodnie z obowiązującymi normami i standardami jakościowymi dotyczącymi konstrukcji oraz wykorzystanych materiałów. Przy każdym produkcie zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat zastosowania oraz parametrów technicznych. Jako specjaliści na rynku służymy swoim fachowym wsparciem, doradzając, która ręczna maszyna będzie najlepsza – zapraszamy do kontaktu.