Giętarki dekarskie

Giętarki dekarskie i bogate spektrum najwyższej klasy maszyn blacharskich to podstawowe elementy oferty firmy P.P.H.U „Prod-Masz". W produkcji tego rodzaju urządzeń specjalizujemy się od wielu lat, dlatego wiedza oraz doświadczenie, jakie posiadamy w tym zakresie, są naprawdę imponujące. Zarówno nasze giętarki dekarskie, jak i pozostała część asortymentu, to najwyższa jakość wykonania i użytych komponentów. Wszystkie nasze urządzenia są trwałe, wytrzymałe i niezwykle efektywne.

Giętarki dekarskie „Prod-Masz" są nieocenione przy produkcji seryjnej. Urządzenia te doskonale sprawdzają się podczas wykonywania skomplikowanych, wymagających kilku gięć w różnych płaszczyznach, detali. Nasze giętarki dekarskie są precyzyjne, niezawodne i wytrzymałe. Produkcja i dystrybucja najwyższej klasy urządzeń blacharskich, takich jak giętarki dekarskie, nie stanowi jedynego pola naszej działalności W gestii „Prod-Masz" leży również fachowe doradztwo techniczne i technologiczne, a nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych maszyn.

Wyróżnia nas najwyższa jakość oferowanych produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań, by terminy dostaw były zawsze jak najkrótsze, doceniamy również stałych Klientów, którym proponujemy preferencyjne warunki zakupu. Warto zaufać firmie z bagażem wiedzy, doświadczenia i całą gamą realizacji satysfakcjonujących dla dotychczasowych Klientów.

 
 

ZOBACZ NASZ NAJNOWSZY KATALOG

Dowiedz się więcej o naszej firmie i naszych produktach