Firma Prod-Masz należy do grona liderów rynku w dziedzinie maszyn blacharskich. W naszej ofercie każdy znajdzie model, który spełni jego indywidualne oczekiwania. Koncentrujemy się na funkcjonalności oraz solidnej i trwałej realizacji.

Jesteśmy dynamiczną firmą rodzinną, zaangażowaną nie tylko w realizowanie, ale i przekraczanie wysokich wymagań naszych klientów. Dzięki wyszkolonej kadrze pracowniczej oraz nowoczesnemu myśleniu jesteśmy w stanie zadbać o Państwa potrzeby oraz sprostać wymaganiom. Pragniemy, aby nasi klienci byli całkowicie zadowoleni z naszych produktów oraz cieszyli się ich użytkotkowanie przez bardzo długi czas.

Jeśli szukasz maszyny blacharskiej, która charakteryzuje się bezproblemową obsługą, jest bezawaryjna oraz w niskiej cenie, to nasz asortyment jest warty Twojej uwagi! Prod-Masz gwarantuje krótkie terminy dostaw i najwyższą jakość przy bardzo dobrym stosunku ceny do wydajności. Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy oraz sporządzimy stosowną dla Państwa ofertę. Produkcja tworzonych przez nas zaginarek odpowiada najwyższym standardom technicznym jak i wytycznym CE. Nasze maszyny posiadają 12-sto miesięczną gwarancję oraz cieszą się ogromnym zainteresowaniem w całej Europie.

Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Wyróżnia nas jakość pracy oraz zaufanie wśród klientów.
 

 

 
 

ZOBACZ NASZ NAJNOWSZY KATALOG

Dowiedz się więcej o naszej firmie i naszych produktach