Zaginarka dekarska

Zaginarka dekarska to jeden z wariantów maszyn blacharskich, które od lat wchodzą w zakres produkcji firmy P.P.H.U „Prod-Masz". W naszym asortymencie znajdą Państwo ponadto: nożyce krążkowe, zwijarki, żłobiarki, czy dogniatarki. Niezależnie od rodzaju urządzenia, wszystkie posiadają jedną cechę wspólną, którą jest najwyższa jakość. Nasza zaginarka dekarska to przede wszystkim wysokogatunkowe komponenty, które obrabiamy za pomocą sprawdzonych i jednocześnie nowoczesnych procesów technologicznych. Dzięki temu zaginarka dekarska Prod-Masz jest urządzeniem niezwykle trwałym, wytrzymałym i funkcjonalnym.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o bogatą gamę usług w postaci fachowego doradztwa technicznego i technologicznego, uruchomienia oraz montaż maszyn i urządzeń, remonty, naprawy i modernizacje parków maszynowych, czy wykonywanie szczegółowych raportów z pracy maszyn. Nasza zaginarka dekarska, podobnie jak pozostała część asortymentu podlega profesjonalnemu serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu.

Jesteśmy firmą, która posiada szeroką wiedzę i wysokie kompetencje, dysponując przy tym dużym doświadczeniem w produkcji maszyn blacharskich, dlatego nasza zaginarka dekarska spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do współpracy!

 
 

ZOBACZ NASZ NAJNOWSZY KATALOG

Dowiedz się więcej o naszej firmie i naszych produktach