Giętarki do blachy

Przedsiębiorstwo P.P.H.U. „Prod-Masz” ma w swojej ofercie wiele najwyższej jakości urządzeń blacharskich, w skład których wchodzi giętarka do blachy. Nasz asortyment zaawansowanych technologicznie maszyn blacharskich jest na tyle szeroki, by każdy, zorientowany na wyposażenie profesjonalnego warsztatu Klient, mógł znaleźć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Giętarki do blachy „Prod-Masz” reprezentują najwyższą jakość i doskonałe parametry. Swoje zastosowanie znajdują podczas odkształcania mniejszych fragmentów blach, jak i zaginania skomplikowanych segmentów.

Giętarka do blach od firmy Prod-Masz

Urządzenia opracowywane przez firmę P.P.H.U. „Prod-Masz” stanowią doskonały wybór dla najbardziej wymagających Klientów. Ze względu na najwyższą jakość wykonania i użycie najlepszych materiałów oferowane giętarki do blachy są w czołówce pozycji warsztatowych. Umożliwiają precyzyjne i skomplikowane prace blacharskie wymagające odkształcania materiału pod różnymi kątami i w dowolnych płaszczyznach. Dlatego oferowane giętarki są bardzo chętnie wybierane przez profesjonalistów.

Giętarka do blach – duży wybór maszyn

Przygotowaliśmy szeroki wybór modeli maszyn blacharski. Nowoczesna giętarka do blachy może być dobrana do potrzeb m.in. pod kątem długości roboczej, maksymalnej grubości obrabianego materiału, kąta gięcia i wagi. W katalogu mamy urządzenia modułowe, które łatwo zdemontować i np. przetransportować w inne miejsce. Klientom oczekującym ponadprzeciętnej dokładności, szybkości i efektywności ekonomiczno-technicznej polecamy maszyny sterowane numerycznie, które są proste w obsłudze i jednocześnie działają z ponadprzeciętną precyzją

Profesjonalne giętarki do blach Prod-Masz

Wszystkie urządzenia blacharskie „Prod-Masz” (w tym giętarki do blachy) objęte są profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Dzięki temu wszelkie nieoczekiwane komplikacje są wyjaśniane i niwelowane w sposób profesjonalny i z korzyścią dla Klienta. Zapewniamy również pełną dostępność materiałów i części eksploatacyjnych. Nasi specjaliści służą fachowym doradztwem technicznym i technologicznym, dzięki któremu wybór odpowiedniego wariantu urządzenia będzie znacznie łatwiejszy i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Pozwoli to na stworzenie preferowanego przez odbiorcę środowiska do różnego typu prac blacharskich.

Wszystkie realizowane przez nas zamówienia, w skład których wchodzą oferowane produkty, w tym giętarka do blachy, realizowane są możliwie jak najszybciej. Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy dodatkowo preferencyjne warunki zakupu. Zapraszamy!