Prod-Masz - producent zaginarek do blach I Kęsowo

Prod-Masz – wiodący producent zaginarek i maszyn blacharskich

W ofercie Prod-Masz znajdziesz precyzyjne zaginarki i inne maszyny blacharskie z 12-miesięczną gwarancją. Zaufaj naszemu doświadczeniu – kup urządzenie wyróżniające się wysoką jakością i solidnością!

Skontaktuj się z nami

Rodzinna firma – innowacyjne podejście

Prod-Masz to rodzinna firma z dużymi tradycjami, która stawia na innowacyjność produkcji i nieustanne unowocześnianie oferty. Dbamy przy tym o najwyższe standardy techniczne i wytyczne CE.

Koncentrujemy się na nieustannym rozwoju, aby perfekcyjnie spełniać wymagania fachowców z Polski i zza granicy. Dzięki temu jesteśmy jednym z wiodących producentów zaginarek na rynku.

Stawiamy na wyspecjalizowaną kadrę – nasi pracownicy dbają o każdy szczegół produkcji, aby tworzone przez nas urządzenia były doskonale precyzyjne, bezawaryjne i wytrzymałe. Pewna konstrukcja i ich wszechstronne zastosowanie to gwarancja sukcesu naszych klientów.

Twoje umiejętności – nasze urządzenia

Chcemy, aby każdy miał możliwość zakupu maszyny blacharskiej, która współgra z jego zawodowymi potrzebami. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy konfigurator, umożliwiający dobranie parametrów urządzenia do własnych potrzeb.

Twoje umiejętności i wiedza w pracy z zaginarką Prod-Masz na indywidualne zamówienie pozwolą Ci osiągnąć jeszcze więcej. Skonfiguruj swoje urządzenie i zostań mistrzem w swoim fachu!

Sprawdź produkty
 • Wyjątkowi klienci

  Nasi klienci to mistrzowie w swoim fachu – specjaliści, którzy wiedzą, czego chcą i mają wysokie standardy oraz wymagania. Robimy wszystko, aby im sprostać!

 • Tradycja i innowacja

  Prod-Masz to rodzinna firma, w której dbamy o relacje i wysokie standardy pracy, równocześnie szukając nowoczesnych rozwiązań i stawiając na innowacyjne technologie.

 • Gwarancja zadowolenia

  W Prod-Masz zaginarki i inne maszyny posiadają 12-miesięczną gwarancję. Nasze narzędzia są niezwykle wytrzymałe – tworzone tak, by sprostać trudom codziennej pracy.

 • Najwyższe standardy

  Zaginarki Prod-Masz produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów technologicznych oraz spełniają wymogi CE. Metodą CNC uzyskujemy wyjątkową precyzję wykonania.

 • Fachowe doradztwo

  Kadra producenta zaginarek Prod-Masz to osoby z olbrzymią wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży – znają problemy i potrzeby klientów i robią wszystko, aby im sprostać!

 • Indywidualne podejście

  Klienci Prod-Masz mają indywidualne przyzwyczajenia, umiejętności i podejście do pracy – my robimy wszystko, aby nasze maszyny współgrały z nimi w każdym calu!

Skontaktuj się z nami
Recenzje produktów

Przeczytaj, co sądzą o nas inni

Od ponad 20 lat działamy na rynku zaginarek, współpracując z tysiącami zadowolonych klientów z całej Polski i zza granicy. Zobacz, co sądzą o naszych produktach i skorzystaj z oferty solidnych urządzeń, dopasowanych do Twoich potrzeb!

Najnowszy katalog

Przeczytaj więcej o topowych urządzeniach producenta giętarek Prod-Masz!