Zaginarki

Zaginarki do blachy, które posiadamy w swoim asortymencie mają niezawodne i stabilne konstrukcje, co daje komfort ich użytkowania. Proponujemy zaginarki typu ZGR 2000 i ZGR 3000. Mają one zastosowanie przy pracach dekarskich jak i blacharskich.

Zaginarki są urządzeniami, służącymi do zaginania blachy wzdłuż linii prostej pod określonym kątem, co sprawia, że dają pożądane efekty przy ich wykorzystaniu w trakcie pracy. Konstrukcja zaginarki umożliwia szybkie mocowanie blachy oraz zapewnia uzyskanie prawidłowego profilu gięcia, co sprawia, że praca z jej użyciem jest niezwykle precyzyjna. Zakupując zaginarki w naszej firmie otrzymują Państwo gwarancję w trakcie procesu użytkowania. Dodatkowo P.P.H.U „Prod-Masz” świadczy także usługi w serwisie pogwarancyjnym. Dzięki profesjonalnemu doradztwu technicznemu i technologicznemu, mają Państwo świadomość, że zakupione u nas zaginarki spełnią swoją rolę w procesie ich użytkowania i zapewnią wygodną pracę.

Zaginarki typu ZGR polecane są głównie do typu blach cienkich. Zaginarki produkowane przez naszą firmą idealnie sprawdzają się w trakcie procesu zaginania blachy. Należy dodać, że są niezwykle wytrzymałymi urządzeniami o precyzyjnej konstrukcji. Zaginarki oferowane przez P.P.H.U „Prod-Masz” wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zaginarek. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w naszym serwisie!