Krawędziarka

Dostępna w atrakcyjnej cenie krawędziarka to jeden z wariantów maszyn blacharskich oferowanych przez markę Prod – Masz. W ramach naszej bogatej oferty zajmujemy się także fachowym doradztwem technicznym i technologicznym w zakresie oferowanego przez nas sprzętu. Krawędziarka zakupiona za naszym pośrednictwem wiąże się z profesjonalnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz dostępnością odpowiednich części eksploatacyjnych.

Krawędziarka Prod – Masz to urządzenie przeznaczone do zaginania blach pod dowolnym kątem wzdłuż linii prostej. Nasza krawędziarka gwarantuje szybkie i nie wymagające dużego nakładu siły gięcie. Zapewniamy długą i bezawaryjną eksploatację.

Krawędziarka do blachy naszej produkcji to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz niezaprzeczalnych walorów funkcjonalnych. Pełną ofertę oraz dane kontaktowe Prod – Masz znajdą Państwo na głównej stronie naszego serwisu, na którą serdecznie zapraszamy!

Krawędziarki – profesjonalne urządzenia do obróbki blachy z certyfikatem CE

Sprzedawane przez naszą firmę urządzenia to specjalistyczne prasy o solidnej budowie i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki tym nowoczesnym urządzeniom można sprawnie formować blaszane arkusze o różnej grubości. Naszym klientom proponujemy wydajne maszyny segmentowe dostępne w różnych seriach. Modele są zróżnicowane m.in. pod względem długości stołu roboczego, kąta gięcia i maksymalnego prześwitu między belkami. Niezależnie jednak od wersji każda krawędziarka do blachy jest zaopatrzona w unijny certyfikat CE, co oznacza to, że spełnia wszystkie obowiązujące wymogi unijne dotyczące bezpieczeństwa eksploatacji i jakości.

Krawędziarka – uniwersalna prasa do formatowania detali z blachy

Korzystając z tej nowoczesnej krawędziarki, można formatować arkusze  z blach stalowych, aluminiowych czy miedzianych, w tym pokrytych różnego rodzaju powłokami. Ten rodzaj prasy świetnie nadaje się do kształtowania detali wykorzystywanych m.in. w przemyśle budowalnym, motoryzacyjnym, elektromaszynowym, meblarskim, lotniczym czy kolejowym. Elementy wiat, zadaszeń, garaży, karoserii, rynien, akcesoria do instalacji grzewczych – to tylko niektóre przykłady produktów, które wykonuje się z komponentów blaszanych formowanych w tego typu maszynach, do których zamawiania już teraz zachęcamy!